KAMIENNE GRZEJNIKI DEKORACYJNE LOSTA

Kamienne grzejniki dekoracyjne LOSTA to wyjątkową formą ogrzewania wnętrz. Nasze grzejniki dekoracyjne spełniają estetyczne potrzeby, wpływają pozytywnie na samopoczucie jednocześnie zwiększając jakość życia dnia codziennego. Produkty powstały z potrzeby wniesienia w teraźniejszą i nudną przedmiotowość luksusu, renomy i klimatu. Prezentujemy wytworne kamienne grzejniki dekoracyjne, pełne unikalnego wdzięku. Grzejniki LOSTA pomogą Państwu ukształtować wnętrza jedyne w swoim rodzaju, w których narodzi się poczucie wykwintności, prestiżu i charakteru.

Dla kogo?

Grzejniki dekoracyjne LOSTA przeznaczone są dla wszystkich osób, które nie boją się wnieść do swoich wnętrz powiewu innowacyjności i designu. Oferujemy Państwu produkty z naszej stałej oferty a także wyroby projektowane i produkowane na specjalne, indywidualne zamówienie. Projektowanie indywidualne, koncepcyjne zostało szczególnie docenione przez przedsiębiorców chcących podnieść prestiż swoich firm. Projektowanie grzejników dekoracyjnych w kształcie firmowych logotypów, znaków firmowych ekskluzywnych osiedli mieszkalnych a także dla indywidualnych odbiorców stało się dla nas dużą częścią naszej produkcji.
DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE.

Technologia produkcji grzejników dekoracyjnych LOSTA

Grzejniki dekoracyjne LOSTA wykonane są z kompozytu mineralnego, który tworzy strukturę kamienia. Dzięki temu nasze produkty charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami grzewczymi. Technologia wykorzystywana przez nas do produkcji grzejników dekoracyjnych w 2014 roku została opatentowana. LOSTA jest jedynym oficjalnym, polskim producentem kamiennych  grzejników dekoracyjnych z kompozytu mineralnego.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail Więcej